-
Відкриті торги
-
КЕП
Господарчі товари різні
Оголошено тендер
94 000.00
UAH
Номер:
35c9a258d7174d768545e6b48548ddf4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-06-002822-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
×
-
Код ЄДРПОУ:
00063928
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, Київ, вул. Прорізна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
×
-
Код ЄДРПОУ:
00063928
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, Київ, вул. Прорізна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
94 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Господарчі товари різні
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
06.11.2020 12:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Господарчі товари різні
Кількість
50 найменувань
Період постачання
до 20.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума94 000.00 UAH