-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин автомобільний марки А-92; паливо дизельне
Тендер Prozorro UA-2017-03-03-000273-b
Завершена
443 720.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 218.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 218.60 UAH
Номер:
062a2a452c6e4dc3a8dc99be36036e48
Внутрішній номер закупівлі:
708505
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-03-000273-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯСИНУВАТСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142767
-
Адреса:
86020, Україна, Донецька область, Очеретино, ул.Набережная,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ніна Долженко +380997610636,+380930846631 dolzhenkonina@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
443 720.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 218.60 UAH
Період уточнення:
03.03.2017 10:30 - 08.03.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2017 10:30 - 18.03.2017 12:00
Аукціон:
20.03.2017 14:01 - 20.03.2017 14:28
Період кваліфікації:
20.03.2017 14:28 - 22.03.2017 11:41
Період завантаження договору:
22.03.2017 11:32 - 11.04.2017 11:32
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин автомобільний марки А-92; паливо дизельне
Кількість
19300 літр
Період постачання
20.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
86020, Україна, Донецька область, смт.Очеретине, Ясинуватського району, Ломоносова 12
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Параллель-ОПТ"
Оскарження: 22.03.2017 11:32 - 02.04.2017 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38706876
-
Контактна особа:
Екатерина Сачко +380937268869, +380937268638 sachko@parallel.ua
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, бул. Шевченко, 71а
Оскарження: 22.03.2017 11:32 - 02.04.2017 01:00
Початкова пропозиція
429 143.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
403 510.00 UAH з ПДВ
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "Вейт-ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23118980
-
Контактна особа:
Светлана Хижняк +380997211175 svetlana.hizhnyak@mail.ru
-
Адреса:
85107, Україна, Донецька область, Костянтинівка, вул. Мірошніченка, 13
Початкова пропозиція
433 150.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
416 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
32
Скарги
0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Юлія Штанькевич +380676753633 ydubynina@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Початкова пропозиція
416 507.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
416 507.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
446d1677b3074d9db1087125d63535cf
Ідентифікатор договору:
UA-2017-03-03-000273-b-b2
Постачальник:
ТОВ "Параллель-ОПТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38706876
-
Контактна особа:
Екатерина Сачко +380937268869, +380937268638 sachko@parallel.ua
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, бул. Шевченко, 71а
Номер договору:
1384\17\ДЗ
Сума договору:
403 510.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.04.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
03.04.2017 10:43
Статус:
Підписаний