-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин автомобільний марки А-92; паливо дизельне
403 510.00
UAH з ПДВ
Номер:
446d1677b3074d9db1087125d63535cf
Ідентифікатор договору:
UA-2017-03-03-000273-b-b2
Постачальник:
ТОВ "Параллель-ОПТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38706876
-
Контактна особа:
Екатерина Сачко +380937268869, +380937268638 sachko@parallel.ua
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, бул. Шевченко, 71а
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1384\17\ДЗ
Дата підписання:
03.04.2017 10:43
Період дії договору:
03.04.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
403 510.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 403 510.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин автомобільний марки А-92; паливо дизельне
Кількість
19300 літр
Період постачання
20.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
86020, Україна, Донецька область, смт.Очеретине, Ясинуватського району, Ломоносова 12
На карті