-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Картриджі
Тендер Prozorro UA-2020-11-05-003518-c
Торги не відбулися
400 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 004.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 004.00 UAH
Номер:
447c1b32417b41bcbfd370065408d057
Внутрішній номер закупівлі:
7054050
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-05-003518-c
Замовник:
Київська митниця Держмитслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
43337359
-
Адреса:
03124, Україна, м. Київ, Київ, бульвар Гавела Вацлава,8а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Куций Леонід Тимофійович +380444579410 kiev.tender@customs.sfs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 004.00 UAH
Період уточнення:
05.11.2020 11:10 - 11.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
05.11.2020 11:10 - 21.11.2020 11:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата товару здійснюється Замовником на підставі рахунку-фактури та видаткової накладної шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 15 – ти банківських днів після надходження з Державного бюджету України на реєстраційний рахунок Замовника коштів на цілі, визначені Договором
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картриджі
Кількість
277 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Ворлдвайд Мануфакчурінг, І.Д."
×
-
Код ЄДРПОУ:
20028213
-
Контактна особа:
Тендерний Відділ WWM +380444962125 tender@wwm.ua
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Кирилівська, 160
Початкова пропозиція
333 333.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
333 333.30 UAH з ПДВ
Документи
12
Скарги
0