-
Відкриті торги
-
КЕП
Картриджі
Оголошено тендер
400 800.00
UAH
Номер:
b847bdb2574a4805a3cf65ff3c5b254d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-05-002703-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Київська митниця Держмитслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
43337359
-
Адреса:
03124, Україна, м. Київ, Київ, бульвар Гавела Вацлава,8а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Київська митниця Держмитслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
43337359
-
Адреса:
03124, Україна, м. Київ, Київ, бульвар Гавела Вацлава,8а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
400 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Картриджі
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
05.11.2020 10:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума400 800.00 UAH