• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Світильники

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо Учасником, мають бути викладені українською мовою. Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками, можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською мовою бюро перекладів та/або з перекладом українською мовою з нотаріальним засвідченням підпису перекладача, якщо інше не передбачено цією тендерною документацією. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Допускається наявність у складі тендерної пропозиції Учасника та не потребують перекладу українською мовою документи на російській мові, складені Учасником в минулих періодах, або надані сторонніми підприємствами, організаціями чи установами, зокрема, але не виключно: накази про призначення, протоколи зборів, договори, накладні, акти, виписки, листи, технічні специфікації, сертифікати, паспорти якості тощо. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі». Розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): Не вимагається Джерело фінансування: місцевий бюджет. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування): Єдиним критерієм оцінки пропозицій на дану закупівлю є ціна. Питома вага критерію оцінки (ціна) – 100%.

Торги не відбулися

200 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
Номер: 2cbf3db089c343b890264866112b16d4
Внутрішній номер закупівлі: 6997223
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-02-004092-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "ОДЕСМІСЬКСВІТЛО"
Контактна особа: Кулішова Ірина Олександрівна 380966317515 77715tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 000.00 UAH
Період уточнення: 02.11.2020 15:38 - 08.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 02.11.2020 15:38 - 18.11.2020 10:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Світильники
Код ДК 021:2015: 31521000-4 Світильники
Кількість 32 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 65091, Україна, Одеська область, Одеса, Середня, 37 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
Початкова пропозиція 186 796.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
186 796.80 UAH з ПДВ
Документи 4
Скарги 0