• Відкриті торги
  • КЕП

Світильники

Оголошено тендер

200 000.00 UAH
Номер: 74311b93c6ed488581f5af3f4e4f57ad
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-10-09-003510-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "ОДЕСМІСЬКСВІТЛО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "ОДЕСМІСЬКСВІТЛО"
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Світильники
Примітки: РІЧНИЙ ПЛАН 2020 р 1) найменування замовника: Комунальне підприємство електричних мереж зовнішнього освітлення «Одесміськсвітло» 2) місцезнаходження замовника: 09165, м. Одеса, вул. Середня,37 3) ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 03350568 4) категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі»; 5) назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Світильники (ДК 021:2015 – 31520000-7 — Світильники та освітлювальна арматура) 6) розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: 200 000,00 гривень (Двісті тисяч гривень, 00 копійок), з ПДВ 7) код економічної класифікації видатків бюджету (для бюджетних коштів): 2610 8) вид закупівлі: відкриті торги - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі", якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. 9) орієнтовний початок проведення: листопад 2020 року 10) застосування рамкової угоди – не застосовується
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 09.10.2020 16:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписФінансування здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету
Сума200 000.00 UAH