• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

за CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового переробляння)

Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади - орган місцевого самоврядування Мова якою повинні готуватись тендерні пропозиції - українською мовою; Обсяг поставки товару - 238 тон Додаток 5 до тендерної документації. КЕКВ 2210

Завершена

619 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 097.50 UAH
Номер: 780262f2f51a46beb53d16bb37faf59e
Внутрішній номер закупівлі: 6994428
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-02-003170-b   
Замовник: Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
Контактна особа: Сеньків Ярослав Романович 380322546212 lychakivskara94@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 619 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 097.50 UAH
Період уточнення: 02.11.2020 14:31 - 08.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 02.11.2020 14:31 - 18.11.2020 00:00
Аукціон: 18.11.2020 13:50 - 18.11.2020 14:11
Період кваліфікації: 18.11.2020 14:11 - 24.11.2020 16:03
Період завантаження договору: 24.11.2020 16:03 - 14.12.2020 16:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
за CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового переробляння)
Код ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сіль
Кількість 238 тонни
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 79035, Україна, Львівська область, Львів, вул.Пасіки Галицькі,7 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Торгова група Укрресурс"

Оскарження: 24.11.2020 16:03 - 05.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 604 272.48 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
594 976.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.11.2020 16:03
Документи 54
Скарги 0
ТОВ "ДІАН ГРУП"
Початкова пропозиція 609 984.48 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
597 804.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 18
Скарги 0

Контракти

Номер: 676a54756782495aad7af2c0267d5edf
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-02-003170-b-c1
Постачальник: ТОВ "Торгова група Укрресурс"
Номер договору: №4/33-491
Сума договору: 713 971.44 UAH з ПДВ
Сума договору: 594 976.20 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.12.2020 00:00 - 30.04.2021 00:00
Дата підписання: 07.12.2020 16:00
Статус:
Виконаний
PDF
Договір №491 від 07.12.20 (сіль).PDF
p7s
sign.p7s
PDF
ДУ №1 до Договору 491 від 07.12.20.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
ДУ №2 від 14.01.20 до Дог №491 від 07.12.20.PDF
p7s
sign.p7s