-
Відкриті торги
-
КЕП
за CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового переробляння)
Покупець здійснює оплату за фактично поставлений товар шляхом безготівкового переказу грошових коштів на поточний рахунок Продавця протягом 20 – ти робочих днів з моменту отримання рахунку та накладної Продавця на оплату вартості партії замовленого товару за умови надходження фінансування з міського бюджету м.Львова. Джерело фінансування – кошти міського бюджету м.Львова. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки за товар здійснюються при отриманні Покупцем коштів з міського бюджету на оплату фінансування товару.
713 971.44
UAH з ПДВ
Номер:
676a54756782495aad7af2c0267d5edf
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-02-003170-b-c1
Замовник:
Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056109
-
Контактна особа:
Сеньків Ярослав Романович 380322546212 lychakivskara94@ukr.net
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Торгова група Укрресурс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38057032
-
Контактна особа:
Маїк Олег Ярославович +380322321771 tg.ukrresurs@i.ua http://www.ukrresurs.lviv.ua
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Котляревського 35/11
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Опис:
Покупець здійснює оплату за фактично поставлений товар шляхом безготівкового переказу грошових коштів на поточний рахунок Продавця протягом 20 – ти робочих днів з моменту отримання рахунку та накладної Продавця на оплату вартості партії замовленого товару за умови надходження фінансування з міського бюджету м.Львова. Джерело фінансування – кошти міського бюджету м.Львова. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки за товар здійснюються при отриманні Покупцем коштів з міського бюджету на оплату фінансування товару.
Номер договору:
№4/33-491
Дата підписання:
07.12.2020 16:00
Період дії договору:
07.12.2020 00:00 - 30.04.2021 00:00
Сума договору:
713 971.44 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 118 995.24 UAH)
Оплачено:
713 971.44 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 118 995.24 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
за CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового переробляння)
Кількість
238 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
49496da7bced4f6c9878fd583e4658d2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Продовжити термін дії Договору про закупівлю товару за CPV за ДК 021:2015-1440000-8- Кам’яна сіль (сіль для промислового перероблення), від 07.12.2020 року №4/33-491, зазначений у п.7.1 до «30» квітня 2021 року включно.
2. Загальна вартість послуг, що будуть закуплені у період з «01» січня по «30» квітня 2021 року, визначається окремою додатковою угодою між Сторонами та не може перевищувати 20% ціни Договору про закупівлю товару за CPV за ДК 021:2015-1440000-8- Кам’яна сіль (сіль для промислового перероблення), від 07.12.2020 року №4/33-491, тобто 118 995,24 грн., (сто вісімнадцять тисяч дев’ятсот дев’яносто п’ять грн.., 24 копійки ) з ПДВ.
3. Конкретний обсяг послуг, що будуть закуплені у період з 01 січня по «30» квітня 2021 року визначається додатковою угодою між Сторонами після затвердження кошторису (тимчасового кошторису) Замовника.
Номер додаткової угоди:
№1
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 10:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
f0ed3cbe68e145cda964c0aeb19ff751
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Постачальник зобов’язується надати послуги у порядку та за ціною, визначеною у Договорі про закупівлю товару за CPV за ДК 021:2015-1440000-8- Кам’яна сіль (сіль для промислового перероблення), від 07.12.2020 року №4/33-491 у період з 01 січня по «30»квітня 2021року включно.
2. Загальна вартість послуг, зазначених у п. 1 цієї додаткової угоди, становить 118 995,24 грн. (сто вісімнадцять тисяч дев’ятсот дев’яносто п’ять грн.., 24 копійки ) з ПДВ.
3. Розрахунки за надані послуги здійснюються у порядку, передбаченому розділом 2 Договору про закупівлю товару за CPV за ДК 021:2015-1440000-8- Кам’яна сіль (сіль для промислового перероблення), від 07.12.2020 року №4/33-491
4. Усі інші умови Договору про закупівлю товару за CPV за ДК 021:2015-1440000-8- Кам’яна сіль (сіль для промислового перероблення), від 07.12.2020 року №4/33-491 залишаються без змін.
5. Ця додаткова угода складена українською мовою у двох примірниках, що мають однакову юридичну силу, – по одному для кожної Сторони.
Номер додаткової угоди:
№2
Дата внесення змін до договору:
14.01.2021 08:00
Статус:
Опубліковано