-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015:79710000-4 “Охоронні послуги” (послуги з фізичної охорони)
Тендер Prozorro UA-2020-10-30-003715-b
Замовник: 1.1. Найменування: Черкаський обласний центр зайнятості 1.2. Ідентифікаційний код: 02771598 1.3. Місцезнаходження: Україна, 18008 , місто Черкаси, вулиця Володимира Ложешнікова, 56. 1.4. Категорія Замовника: підприємства,установи, організації, зазначені в пункті 2 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська.
Торги відмінено
656 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 568.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 568.00 UAH
Номер:
8a3590d864f8482f85dec342451c18cc
Внутрішній номер закупівлі:
6979697
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-30-003715-b
Замовник:
Черкаський обласний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
02771598
-
Адреса:
18008, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Володимира Ложешнікова, 56
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Шост Олексій Федорович +380472639470 Dushok@ckocz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
656 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 568.00 UAH
Період уточнення:
30.10.2020 15:51 - 05.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
30.10.2020 15:51 - 15.11.2020 15:00
Аукціон:
з 16.11.2020 15:43
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата здійснюється відповідно до фактично наданих послуг щомісяця згідно акту виконаних робіт (послуг) шляхом перерахування “Замовником” відповідної суми не пізніше 20 числа місяця, наступного за звітним. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за надані послуги здійснюється наступного дня з дати отримання „Замовником” бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій розрахунковий рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з фізичної охорони Черкаського обласного центру зайнятості, Уманської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості
Кількість
13136 година
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
15037d7b804949d399a086341341fcde
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
запланована закупівля зазначених послуг на 2020 рік. Проте, тендерна документація затверджена тендерним комітетом на 2021 рік.
Період оскарження:
03.11.2020 13:53 - 14.11.2020 00:00
Дата опублікування:
03.11.2020 13:53
Дата виконання:
14.11.2020 00:02
Статус:
Виконано