-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015:79710000-4 “Охоронні послуги” (послуги з фізичної охорони)
Оголошено тендер
656 800.00
UAH
Номер:
f5ab0c02eb774ffcbdd0564ff069a13f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-30-001787-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Черкаський обласний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
02771598
-
Адреса:
18008, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Володимира Ложешнікова, 56
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Замовник:
Черкаський обласний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
02771598
-
Адреса:
18008, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Володимира Ложешнікова, 56
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Очікувана вартість:
656 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:79710000-4 “Охоронні послуги” (послуги з фізичної охорони)
Примітки:
Замовник: 1.1. Найменування: Черкаський обласний центр зайнятості 1.2. Ідентифікаційний код: 02771598 1.3. Місцезнаходження: Україна, 18008 , місто Черкаси, вулиця Володимира Ложешнікова, 56. 1.4. Категорія Замовника: підприємства,установи, організації, зазначені в пункті 2 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
30.10.2020 15:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з фізичної охорони Черкаського обласного центру зайнятості, Уманської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості
Кількість
13136 година
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття
Сума656 800.00 UAH