-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
CPV 09310000-5 по ДК 021:2015-Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-10-30-001432-a
Торги відмінено
35 599 349.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 355 993.49 UAH
мін. крок: 1% або 355 993.49 UAH
Номер:
fbdd8f3213ad4f2fac49a6d5dd11b9ca
Внутрішній номер закупівлі:
6977310
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-30-001432-a
Замовник:
ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339851
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська область, Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ІМ. В.СОСЮРИ, будинок 168
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Винник Вікторія Вікторівна 380645174362 LISVODA.OMTS@GMAIL.COM http://lisvoda.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 599 349.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
355 993.49 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
1 067 980.50 UAH
Період уточнення:
30.10.2020 14:41 - 21.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
30.10.2020 14:41 - 01.12.2020 08:00
Аукціон:
з 06.01.2021 13:13
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описоплата здійснюється протягом 30 днів з дати направлення акту приймання-передачі електричної енергії за звітний місяць,рахунків на оплату та актів звірок
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
CPV 09310000-5 по ДК 021:2015-Електрична енергія
Кількість
15084470 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
7bf647e952fc4b63aa0e449298f4d0ad
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
допущенно технічні помилки
Період оскарження:
04.11.2020 15:54 - 15.11.2020 00:00
Дата опублікування:
04.11.2020 15:54
Дата виконання:
15.11.2020 00:04
Статус:
Виконано