• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

CPV 09310000-5 по ДК 021:2015-Електрична енергія

Оголошено тендер

35 599 349.20 UAH
Номер: 85af51c6b48e488c95d2eded96636b2a
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-10-30-001484-a
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ"
Замовник: ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ"
Очікувана вартість: 35 599 349.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: CPV 09310000-5 по ДК 021:2015-Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 30.10.2020 14:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума35 599 349.20 UAH