• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги із створення програмного засобу «Мобільний застосунок Української цифрової бібліотеки - еЧитальня» для операційних систем Android та iOS на основі однойменної моделі (функціонального прототипу) з метою розвитку програмного продукту «Українська цифрова бібліотека»

Торги не відбулися

390 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 900.00 UAH
Номер: 5cfd3c7f5d3b4da19df28352de58db44
Внутрішній номер закупівлі: 6963849
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-29-004377-b   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ КНИГИ"
Контактна особа: Степан Анатолійович Недашківський 380676583109 kp02929@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 390 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 900.00 UAH
Період уточнення: 29.10.2020 16:09 - 06.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 29.10.2020 16:09 - 16.11.2020 17:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги із створення програмного засобу «Мобільний застосунок Української цифрової бібліотеки - еЧитальня» для операційних систем Android та iOS на основі однойменної моделі (функціонального прототипу) з метою розвитку програмного продукту «Українська цифрова бібліотека»
Код ДК 021:2015: 72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення
Кількість 1 послуга
Період постачання до 20.12.2020
Місце постачання 01015, Україна, Київська область, Київ, вул.Лаврська, 9 корпус 20 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АЛГОРІТМЕД
Початкова пропозиція 390 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
390 000.00 UAH з ПДВ
Документи 10
Скарги 0