-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги із створення програмного засобу «Мобільний застосунок Української цифрової бібліотеки - еЧитальня» для операційних систем Android та iOS на основі однойменної моделі (функціонального прототипу) з метою розвитку програмного продукту «Українська цифрова бібліотека»
Оголошено тендер
390 000.00
UAH
Номер:
621605619e6b466ab80e73a9bff28d89
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-29-009173-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ КНИГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41137547
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛИЦЯ ЛАВРСЬКА, будинок 9, корпус 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ КНИГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41137547
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛИЦЯ ЛАВРСЬКА, будинок 9, корпус 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
390 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із створення програмного засобу «Мобільний застосунок Української цифрової бібліотеки - еЧитальня» для операційних систем Android та iOS на основі однойменної моделі (функціонального прототипу) з метою розвитку програмного продукту «Українська цифрова бібліотека»
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення
КЕКВ:
3160 Придбання землі та нематеріальних активів
Дата опублікування:
29.10.2020 15:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума390 000.00 UAH