• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

вугілля кам’яне

Завершена

1 192 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
Номер: b1a7cccbbf55410e867cc131e18fd2cb
Внутрішній номер закупівлі: 696160
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-02-21-000383-b   
Замовник: Відділ освіти Жмеринської районної державної адміністрації
Контактна особа: Семко Лариса Михайлівна +380433221788 zmer.rvo@gmail.com http://www.zhedu.vn.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 192 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 000.00 UAH
Період уточнення: 21.02.2017 14:32 - 27.02.2017 14:37
Період прийому пропозицій: 21.02.2017 14:32 - 09.03.2017 14:37
Аукціон: 10.03.2017 12:56 - 10.03.2017 13:23
Період кваліфікації: 10.03.2017 13:23 - 16.03.2017 17:14
Період завантаження договору: 10.03.2017 13:23 - 30.03.2017 13:23

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 505 тонни
Період постачання 01.04.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 00000, Україна, Вінницька область, Жмеринський район, загальноосвітні навчальні заклади На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "Вінницяоблпаливо"

Оскарження: 10.03.2017 13:23 - 27.03.2017 01:00
Початкова пропозиція 1 183 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 181 265.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.03.2017 17:14
Документи 46
Скарги 0
ТОВ ЄВРОЛУГІНВЕСТ
Початкова пропозиція 1 187 350.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 182 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 19
Скарги 0
ТОВ "Енерго Прайм"
Початкова пропозиція 1 191 940.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 191 940.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 4
Скарги 0

Контракти

Номер: 693fe4b77d234ccba26cb490ea2b3c56
Ідентифікатор договору: UA-2017-02-21-000383-b-a1
Постачальник: ПрАТ "Вінницяоблпаливо"
Номер договору: 81
Сума договору: 1 181 265.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.03.2017 01:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання: 27.03.2017 01:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s