• Відкриті торги
  • КЕП

вугілля кам’яне

1 181 265.00 UAH з ПДВ
Номер: 693fe4b77d234ccba26cb490ea2b3c56
Ідентифікатор договору: UA-2017-02-21-000383-b-a1
Постачальник: ПрАТ "Вінницяоблпаливо"
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 81
Дата підписання: 27.03.2017 01:00
Період дії договору: 27.03.2017 01:00 - 31.12.2017 23:59
Сума договору: 1 181 265.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 181 265.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 505 тонни
Період постачання 01.04.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 00000, Україна, Вінницька область, Жмеринський район, загальноосвітні навчальні заклади На карті