-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2017-02-16-000086-c
Бензин А-95, бензин А-92, дизельне паливо
Завершена
966 329.90
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 831.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 831.65 UAH
Номер:
77b305726c5c40d3ab4fb2505ae8836a
Внутрішній номер закупівлі:
695132
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-16-000086-c
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Уманської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146959
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, м. Умань, вул. Залізняка, буд. 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Шмалюх +380982229735 galinka261082@mail.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
966 329.90 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 831.65 UAH
Період уточнення:
16.02.2017 09:06 - 21.02.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2017 09:06 - 03.03.2017 12:00
Аукціон:
06.03.2017 12:05 - 06.03.2017 12:26
Період кваліфікації:
06.03.2017 12:26 - 13.03.2017 16:42
Період завантаження договору:
13.03.2017 11:58 - 02.04.2017 11:58
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95, бензин А-92, дизельне паливо
Кількість
42500 літр
Період постачання
20.03.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЗАПОРІЗЬКА ТРЕЙДИНГОВА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 06.03.2017 12:26 - 24.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40850156
-
Контактна особа:
Евгений Ермишин +380612142141 office_tdztk@ukr.net
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ВОЛГОГРАДСЬКА, будинок 26А, приміщення 151
Оскарження: 06.03.2017 12:26 - 24.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
886 137.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
886 137.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.03.2017 11:58
Документи
37
Скарги
0
ТОВ Альянс Еволюшн
Оскарження: 13.03.2017 11:58 - 24.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40473930
-
Контактна особа:
Грабова Лариса Ивановна +380674725251 lora@oilukraine.ck.ua
-
Адреса:
49000, Украина, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ, ДНІПРО, ВУЛ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ Д. 38
Оскарження: 13.03.2017 11:58 - 24.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
917 725.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
917 725.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.03.2017 16:42
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
6a2f1ead5c074f8b93d6e26818e5b455
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-16-000086-c-b1
Постачальник:
ТОВ Альянс Еволюшн
×
-
Код ЄДРПОУ:
40473930
-
Контактна особа:
Грабова Лариса Ивановна +380674725251 lora@oilukraine.ck.ua
-
Адреса:
49000, Украина, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ, ДНІПРО, ВУЛ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ Д. 38
Номер договору:
674/1
Сума договору:
917 725.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
28.03.2017 15:00
Статус:
Підписаний