-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистиляти
917 725.00
UAH з ПДВ
Номер:
6a2f1ead5c074f8b93d6e26818e5b455
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-16-000086-c-b1
Постачальник:
ТОВ Альянс Еволюшн
×
-
Код ЄДРПОУ:
40473930
-
Контактна особа:
Грабова Лариса Ивановна +380674725251 lora@oilukraine.ck.ua
-
Адреса:
49000, Украина, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ, ДНІПРО, ВУЛ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ Д. 38
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
674/1
Дата підписання:
28.03.2017 15:00
Період дії договору:
28.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
917 725.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 917 725.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95, бензин А-92, дизельне паливо
Кількість
42500 літр
Період постачання
20.03.2017 - 31.12.2017