-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Технічне переоснащення цифрового вузла комутації філії "ЦСЗ" АТ "Укрзалізниця" в будівлі по вул. Липинського, 5 в м. Київ (Цифрова АТС АХЕ-10)
Тендер Prozorro UA-2020-10-28-005631-a
КВ
Торги не відбулися
8 083 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 80 832.00 UAH
мін. крок: 1% або 80 832.00 UAH
Номер:
9d91597152bc41f0bd85cbc8c322cff8
Внутрішній номер закупівлі:
6942114
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-28-005631-a
Замовник:
Філія «Центральна станція зв'язку» АТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081394
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ В'ЯЧЕСЛАВА ЛИПИНСЬКОГО, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Терех Т.Р 044-4650771 TEREH@CSSUZ.NET.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
8 083 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
80 832.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
40 000.00 UAH
Період уточнення:
28.10.2020 15:13 - 03.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2020 15:13 - 13.11.2020 00:00
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне переоснащення цифрового вузла комутації філії "ЦСЗ" АТ "Укрзалізниця" в будівлі по вул. Липинського, 5 в м. Київ (Цифрова АТС АХЕ-10)
Кількість
1 штуки
Період постачання
23.11.2020 - 24.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НТЦ Енергозв'язок"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25641912
-
Контактна особа:
Погорілий Леонід +380442474789 director@energosv.org.ua http://energosv.org.ua/
-
Адреса:
Україна, 03110, м. Київ, вул. Волгоградська, 10
Початкова пропозиція
7 269 994.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 269 994.80 UAH з ПДВ
Документи
5
Скарги
0