-
Відкриті торги
-
КЕП
Технічне переоснащення цифрового вузла комутації філії "ЦСЗ" АТ "Укрзалізниця" в будівлі по вул. Липинського, 5 в м. Київ (Цифрова АТС АХЕ-10)
Оголошено тендер
8 083 200.00
UAH
Номер:
71b1af088b3f41ea94458242cb9a84fa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-28-002414-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Філія «Центральна станція зв'язку» АТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081394
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ В'ЯЧЕСЛАВА ЛИПИНСЬКОГО, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія «Центральна станція зв'язку» АТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081394
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ В'ЯЧЕСЛАВА ЛИПИНСЬКОГО, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
8 083 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне переоснащення цифрового вузла комутації філії "ЦСЗ" АТ "Укрзалізниця" в будівлі по вул. Липинського, 5 в м. Київ (Цифрова АТС АХЕ-10)
Примітки:
КВ, місцезнаходження замовника: м.Київ, вул. В.Липинського, 5, категорія замовника:Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
Дата опублікування:
28.10.2020 14:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума8 083 200.00 UAH