-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою (Консультаційні послуги з питань автоматизованого визначення вартості будівельних робіт при застосуванні ПК АВК-5 «Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації»)
Тендер Prozorro UA-2020-10-28-000721-a
Торги не відбулися
5 670.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 28.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 28.35 UAH
Номер:
d0996755e44c4108b4611d82f6a0573f
Внутрішній номер закупівлі:
6929459
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-28-000721-a
Замовник:
ДВНЗ "Національний медичний університет імені О.О. Богомольця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010787
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м.Київ, бульв.Тараса Шевченка, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Едуард Мельник +380442348177 universitet_kiev@ukr.net http://nmuofficial.com
Класифікатор ДК 021:2015:
72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 670.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
28.35 UAH
Період уточнення:
28.10.2020 09:13 - 03.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2020 09:13 - 13.11.2020 00:00
Умови оплати:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипАванс
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Консультаційні послуги з питань автоматизованого визначення вартості будівельних робіт при застосуванні ПК АВК-5 «Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації»
Кількість
1 послуга
Період постачання
31.10.2020 - 31.10.2021