-
Відкриті торги
-
КЕП
Консультаційні послуги з питань автоматизованого визначення вартості будівельних робіт при застосуванні ПК АВК-5 «Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації»
Оголошено тендер
5 670.00
UAH
Номер:
e0b6ed4ea2ce46cdab525e13c8cad770
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-28-000731-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДВНЗ "Національний медичний університет імені О.О. Богомольця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010787
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м.Київ, бульв.Тараса Шевченка, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДВНЗ "Національний медичний університет імені О.О. Богомольця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010787
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м.Київ, бульв.Тараса Шевченка, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 670.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Консультаційні послуги з питань автоматизованого визначення вартості будівельних робіт при застосуванні ПК АВК-5 «Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації»
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
28.10.2020 09:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума5 670.00 UAH