-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Персональні комп"ютери
Тендер Prozorro UA-2020-10-27-001503-b
Персональні комп"ютери
Торги не відбулися
90 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
Номер:
8a3e3b6f39fd4e0a88f73b482abe949b
Внутрішній номер закупівлі:
6915036
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-27-001503-b
Замовник:
КП"Криворізька міська клінічна лікарня №8" КМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986003
-
Адреса:
50082, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул.Сергія Колачевського, буд.55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тютюник Оксана Петрівна 0564947545 8likarnya@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.10.2020 12:41 - 02.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2020 12:41 - 12.11.2020 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴90 000.00 Персональні комп"ютери