-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональні комп"ютери
Оголошено тендер
90 000.00
UAH
Номер:
f7c5756adb0d4630b9dc9710c05acd46
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-09-001687-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КП"Криворізька міська клінічна лікарня №8" КМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986003
-
Адреса:
50082, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул.Сергія Колачевського, буд.55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП"Криворізька міська клінічна лікарня №8" КМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986003
-
Адреса:
50082, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул.Сергія Колачевського, буд.55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональні комп"ютери
Примітки:
Персональні комп"ютери
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
09.10.2020 13:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Персональні комп"ютери
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума90 000.00 UAH