-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
м’ясо
Тендер Prozorro UA-2017-02-24-000906-c
Завершена
30 660.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 153.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 153.00 UAH
Номер:
994837a74d0e48aeb1fc8e5d672090b8
Внутрішній номер закупівлі:
690801
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-24-000906-c
Замовник:
Відділ освіти Зіньківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145501
-
Адреса:
38100, Україна, Полтавська область, місто Зіньків, вул.Воздвиженська,63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шкіль Ольга Вікторівна +380535331135 Olya24061987@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
30 660.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
153.00 UAH
Період уточнення:
24.02.2017 13:08 - 03.03.2017 13:13
Період прийому пропозицій:
24.02.2017 13:08 - 13.03.2017 13:13
Аукціон:
14.03.2017 15:43 - 14.03.2017 16:04
Період кваліфікації:
14.03.2017 16:04 - 16.03.2017 10:56
Період завантаження договору:
14.03.2017 16:04 - 03.04.2017 16:04
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
печінка охолоджена свинна
Кількість
300 кілограм
Період постачання
20.03.2017 - 31.12.2017
філе курей заморожені
Кількість
300 кілограм
Період постачання
20.03.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Сергієнко Володимир Іванович
Оскарження: 14.03.2017 16:04 - 27.03.2017 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3019512776
-
Контактна особа:
Рябчук Оксана Анатоліївна +380675132000 prod.svi@mail.ru
-
Адреса:
36029, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вулиця Шведська
Оскарження: 14.03.2017 16:04 - 27.03.2017 01:00
Початкова пропозиція
29 940.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
29 940.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.03.2017 10:56
Документи
7
Скарги
0
ТОВ "ТОРГОВА КОМПАНІЯ "СВІТ ПРОДУКТІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39787081
-
Контактна особа:
Ласкавенко Сергій Олександрович +380675513444 tov.svit.prodyktiv@ukr.net
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул. Ст. Кондратенка, 17, кв. 27
Початкова пропозиція
30 660.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
30 660.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
20036647234a439dbcf2dfa06063254b
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-24-000906-c-c1
Постачальник:
ФОП Сергієнко Володимир Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3019512776
-
Контактна особа:
Рябчук Оксана Анатоліївна +380675132000 prod.svi@mail.ru
-
Адреса:
36029, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вулиця Шведська
Номер договору:
194
Сума договору:
29 940.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.03.2017 01:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
27.03.2017 01:00
Статус:
Підписаний