-
Відкриті торги
-
КЕП
м’ясо
29 940.00
UAH з ПДВ
Номер:
20036647234a439dbcf2dfa06063254b
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-24-000906-c-c1
Постачальник:
ФОП Сергієнко Володимир Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3019512776
-
Контактна особа:
Рябчук Оксана Анатоліївна +380675132000 prod.svi@mail.ru
-
Адреса:
36029, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вулиця Шведська
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
194
Дата підписання:
27.03.2017 01:00
Період дії договору:
27.03.2017 01:00 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
29 940.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 29 940.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
печінка охолоджена свинна
Кількість
300 кілограм
Період постачання
20.03.2017 - 31.12.2017
філе курей заморожені
Кількість
300 кілограм
Період постачання
20.03.2017 - 31.12.2017