• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

лабораторні реактиви

Завершена

281 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 405.00 UAH
Номер: a0714ae10bc24ffd819eb5d7aaa32aeb
Внутрішній номер закупівлі: 690380
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-02-15-001551-c   
Замовник: КУ "Комунальна медична установа "Обласна дитяча клінічна лікарня" м.Чернівці"
Контактна особа: Микола Кавюк +380665523371,+380372526015 odkl_ekonom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 281 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 405.00 UAH
Період уточнення: 15.02.2017 14:41 - 21.02.2017 15:00
Період прийому пропозицій: 15.02.2017 14:41 - 03.03.2017 15:00
Аукціон: 06.03.2017 12:34 - 06.03.2017 12:55
Період кваліфікації: 06.03.2017 12:55 - 10.03.2017 15:09
Період завантаження договору: 06.03.2017 12:55 - 26.03.2017 12:55

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
лабораторні реактиви (кількість 68 шт. слід розуміти 68 найменувань)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 68 штуки
Період постачання 22.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська, 207-а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Колеснік Олена Миколаївна

Оскарження: 06.03.2017 12:55 - 21.03.2017 00:00
Початкова пропозиція 262 530.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
262 530.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.03.2017 15:09
Документи 14
Скарги 0
ФОП Архипов Микола Володимирович
Початкова пропозиція 280 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
280 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 8
Скарги 0

Контракти

Номер: c85726f1d0cd4821b1bf5ecaef8fa482
Ідентифікатор договору: UA-2017-02-15-001551-c-b1
Постачальник: ФОП Колеснік Олена Миколаївна
Номер договору: 14/17
Сума договору: 262 530.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 27.03.2017 13:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s