-
Відкриті торги
-
КЕП
лабораторні реактиви
262 530.00
UAH з ПДВ
Номер:
c85726f1d0cd4821b1bf5ecaef8fa482
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-15-001551-c-b1
Постачальник:
ФОП Колеснік Олена Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2129621504
-
Контактна особа:
Колеснік Олена Миколаївна +380502228669 kolesniko@gmail.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Мазепи 58, кв 20
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
14/17
Дата підписання:
27.03.2017 13:00
Період дії договору:
27.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
262 530.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 262 530.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
лабораторні реактиви (кількість 68 шт. слід розуміти 68 найменувань)
Кількість
68 штуки
Період постачання
22.03.2017 - 31.12.2017