-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК:021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимедійне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2020-10-24-000378-a
Торги не відбулися
170 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
Номер:
8121c8cc270f498d8428c820864ecc65
Внутрішній номер закупівлі:
6883112
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-24-000378-a
Замовник:
Сектор освіти, молоді та спорту Криничанської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142448
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, смт Кринички, вул. Шкільна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Андреевна +380679087780,+380565491678 kraivo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
850.00 UAH
Період уточнення:
24.10.2020 13:25 - 01.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
24.10.2020 13:25 - 11.11.2020 13:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК:021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимедійне обладнання)
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 30.11.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ГАЙДАМАЧУК ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2959918263
-
Контактна особа:
Ірина Гайдамачук +380678111123 sofiacorplk@gmail.com
-
Адреса:
08161, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, село Тарасівка, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 13-Б
Початкова пропозиція
169 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
169 560.00 UAH з ПДВ
Документи
19
Скарги
0