• Відкриті торги
  • КЕП

ДК:021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимедійне обладнання)

Оголошено тендер

170 000.00 UAH
Номер: 37cd10a20b7b4cb38508f8cca4ede034
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-10-24-000293-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Сектор освіти, молоді та спорту Криничанської районної державної адміністрації
Замовник: Сектор освіти, молоді та спорту Криничанської районної державної адміністрації
Очікувана вартість: 170 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК:021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимедійне обладнання)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 24.10.2020 13:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДодаткові кошти Червоноіванівської сільської ради
Сума170 000.00 UAH