-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Страхові послуги (код 66510000-8 за ДК 021:2015) (добровільне страхування наземних транспортних засобів (Каско)
Тендер Prozorro UA-2020-10-23-006323-a
Добровільне страхування наземних транспортних засобів (Каско) Під час проведення процедури закупівлі усі документи що готуються учасником викладаються українською та/або російською мовами.
Завершена
1 464 016.25
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 14 640.16 UAH
мін. крок: 1% або 14 640.16 UAH
Номер:
fd156abf83284667a5996be6e432ea61
Внутрішній номер закупівлі:
6870167
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-23-006323-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, Печерський район ВУЛИЦЯ МОСКОВСЬКА будинок 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Оксана Глухенька +380442015772 o.hlukhenka@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 464 016.25 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 640.16 UAH
Період уточнення:
23.10.2020 12:59 - 03.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
23.10.2020 12:59 - 13.11.2020 11:00
Аукціон:
16.11.2020 15:28 - 16.11.2020 16:37
Період кваліфікації:
16.11.2020 16:37 - 29.12.2020 12:52
Період завантаження договору:
29.12.2020 12:52 - 18.01.2021 12:52
Умови оплати:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипАванс
- Період у днях5 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Добровільне страхування наземних транспортних засобів (Каско)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ Європейський страховий альянс
Оскарження: 24.11.2020 13:39 - 05.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
19411125
-
Контактна особа:
Шошин Володимир Сергійович +380442546300 tender@eia.com.ua http://www.eia.com.ua
-
Адреса:
03038, Україна, Київська область, Київ, вул. Ямська, 28 літера А
Оскарження: 24.11.2020 13:39 - 05.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
864 988.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
598 215.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.11.2020 13:39
Документи
22
Скарги
1
ПрАТ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "УЛЬТРА"
Оскарження: 30.11.2020 15:01 - 11.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33152597
-
Контактна особа:
Вікторія Арбузіна +380672302706 varbuzina@gmail.com
-
Адреса:
03191, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА КОНЄВА, будинок 10/1, офіс 700
Оскарження: 30.11.2020 15:01 - 11.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 046 878.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
598 216.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.11.2020 15:01
Документи
34
Скарги
1
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ІНТЕР-ПЛЮС"
Оскарження: 22.12.2020 13:30 - 02.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32586973
-
Контактна особа:
Вадим Запасний +380443945422 INFO@INTER-PLUS.COM.UA http://www.inter-plus.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 03055, м.Київ, вул. Старокиївська, 8/12
Оскарження: 22.12.2020 13:30 - 02.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 098 012.19 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
600 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.12.2020 13:30
Документи
28
Скарги
0
ТДВ СК Гардіан
Оскарження: 29.12.2020 12:52 - 09.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35417298
-
Контактна особа:
Коріненко Олександр Павлович +380443333710 a.korinenko@grdn.com.ua
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, Саксаганського, 96
Оскарження: 29.12.2020 12:52 - 09.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 010 500.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
799 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.12.2020 12:52
Документи
44
Скарги
0
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ТРАНСМАГІСТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31630408
-
Контактна особа:
Мариношенко Ганна +380442860071 office@magistral.kiev.ua http://transmagistral.com.ua
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, 01133, м.Київ, Вулиця Генерала Алмазова будинок 18/7, офіс 212
Початкова пропозиція
1 250 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
800 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
ПрАТ "УКРАЇНСЬКА ПОЖЕЖНО-СТРАХОВА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20602681
-
Контактна особа:
Вікторія Чичканова +380445376619 info@upsk.com.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 40
Початкова пропозиція
1 455 862.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
964 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
ПрАТ "СК "ПЕРША"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31681672
-
Контактна особа:
Нижник Сергій Сергійович +380442015405 snygnik@persha.ua
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, вул. Фізкультури, 30
Початкова пропозиція
1 144 820.60 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 045 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
ПРАТ "ПТ "ЄВРОПОЛІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21510644
-
Контактна особа:
Анна Зіньковська +380676577734 ANN_ZINKOVSKA@UKR.NET http://europolis.net.ua/
-
Адреса:
Україна, 01032, м.Київ, ВУЛИЦЯ СТАРОВОКЗАЛЬНА, будинок 13
Початкова пропозиція
1 402 574.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 097 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
35
Скарги
0
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "АРКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20474912
-
Контактна особа:
Закревська Вікторія Вікторівна +38067 216 46 57 VIKTORIYA.ZAKREVSKAYA@AXA-UKRAINE.COM
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ІЛЛІНСЬКА, будинок 8
Початкова пропозиція
1 414 700.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 190 369.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
ПрАТ "СТРАХОВА ГРУПА "ТАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30115243
-
Контактна особа:
Бондарєва Наталія +380505293037 n.bondarieva@sgtas.ua
-
Адреса:
03062, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 65
Початкова пропозиція
1 333 860.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 333 860.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
6b8e1cc35a4245e5835836e948e0a055
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-23-006323-a-a1
Постачальник:
ТДВ СК Гардіан
×
-
Код ЄДРПОУ:
35417298
-
Контактна особа:
Коріненко Олександр Павлович +380443333710 a.korinenko@grdn.com.ua
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, Саксаганського, 96
Номер договору:
05-01-21
Сума договору:
799 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.01.2021 00:00 - 13.01.2022 00:00
Дата підписання:
13.01.2021 21:18
Статус:
Виконаний