• Відкриті торги
  • КЕП

Добровільне страхування наземних транспортних засобів (Каско)

Оголошено тендер

1 464 016.25 UAH
Номер: 041d4205ec2340c38de35108613af9cc
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-09-25-004230-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
Замовник: Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
Очікувана вартість: 1 464 016.25 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Добровільне страхування наземних транспортних засобів (Каско)
Примітки: ЗУ від 19.09.2019 N114-IX (п.4. ч.1. ст.2)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування: 25.09.2020 15:32

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 464 016.25 UAH