-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для вуличного майданчику
Тендер Prozorro UA-2020-10-20-002501-b
Мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція-українська.
Завершена
720 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 600.00 UAH
Номер:
2d6e562c5a5b49caaf2d5e637e77308e
Внутрішній номер закупівлі:
6794418
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-20-002501-b
Замовник:
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Введенська 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хижчук Світлана Сергіївна +380442982222 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
720 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 600.00 UAH
Період уточнення:
20.10.2020 14:52 - 27.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
20.10.2020 14:52 - 06.11.2020 12:00
Аукціон:
09.11.2020 14:51 - 09.11.2020 15:18
Період кваліфікації:
09.11.2020 15:18 - 16.11.2020 15:48
Період завантаження договору:
16.11.2020 15:48 - 06.12.2020 15:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
обладнання для вуличного майданчику
Кількість
486 одиниця
Період постачання
до 30.11.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БУДРЕМСЕРВІС"
Оскарження: 12.11.2020 15:24 - 23.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30150987
-
Контактна особа:
Дзюба Олександр Сергійович +380932097171 budremserviskyiv@gmail.com
-
Адреса:
01103, Україна, м. Київ, Київ, бульвар Дружби Народів, будинок 28В, офіс 507
Оскарження: 12.11.2020 15:24 - 23.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
696 360.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
696 360.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.11.2020 15:24
Документи
90
Скарги
0
ФОП Ткач Володимир Миколайович
Оскарження: 16.11.2020 15:48 - 27.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3255308150
-
Контактна особа:
Ткач Володимир 380508358311, 380508358311 tk.vla.ni@gmail.com
-
Адреса:
03170, Україна, м. Київ, м. Київ, Вулиця Роллана Ромена, будинок 13, квартира 3
Оскарження: 16.11.2020 15:48 - 27.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
718 203.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
718 203.08 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.11.2020 15:48
Документи
65
Скарги
0
ФОП Бабій С.П.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2452014059
-
Контактна особа:
Андрійчук Олександр Анатолійович +380677643333 OLEKSANDR.ARGO@I.UA
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 03124, м. Київ, вул. Білоруська, 15-А, кв. 25
Початкова пропозиція
719 997.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
719 997.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
a631ba8758d84587a776b2861c479dda
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-20-002501-b-b1
Постачальник:
ФОП Ткач Володимир Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3255308150
-
Контактна особа:
Ткач Володимир 380508358311, 380508358311 tk.vla.ni@gmail.com
-
Адреса:
03170, Україна, м. Київ, м. Київ, Вулиця Роллана Ромена, будинок 13, квартира 3
Номер договору:
499
Сума договору:
718 203.08 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.12.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
03.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний