-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для вуличного майданчику
718 203.08
UAH без ПДВ
Номер:
a631ba8758d84587a776b2861c479dda
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-20-002501-b-b1
Замовник:
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Контактна особа:
Хижчук Світлана Сергіївна +380442982222 podil_zakypivli@ukr.net
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Введенська 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Ткач Володимир Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3255308150
-
Контактна особа:
Ткач Володимир 380508358311, 380508358311 tk.vla.ni@gmail.com
-
Адреса:
03170, Україна, м. Київ, м. Київ, Вулиця Роллана Ромена, будинок 13, квартира 3
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Номер договору:
499
Дата підписання:
03.12.2020 00:00
Період дії договору:
03.12.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
718 203.08 UAH без ПДВ
Оплачено:
718 203.08 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
обладнання для вуличного майданчику
Кількість
486 одиниця
Період постачання
до 30.11.2020
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
c35139b1e1454d94a6c72c4b769790ae
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
виправлення технічної помилки при оприлюдненні позиції річного плану закупівель
Номер додаткової угоди:
протокол 252
Дата внесення змін до договору:
28.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано