-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій (принтер, копір, сканер)
Тендер Prozorro UA-2020-10-16-003216-c
Торги не відбулися
28 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 280.00 UAH
мін. крок: 1% або 280.00 UAH
Номер:
99c9eb7a59b740168ea19a5a604d0d61
Внутрішній номер закупівлі:
6736266
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-16-003216-c
Замовник:
Сектор освіти та молоді Котелевської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145547
-
Адреса:
38600, Україна, Полтавська область, Котелевський район, смт Котельва, вул. ПОЛТАВСЬКИЙ ШЛЯХ, 224
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аліна Цілуйко +380953849739 kotgospgr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
28 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
280.00 UAH
Період уточнення:
16.10.2020 11:07 - 23.10.2020 01:00
Період прийому пропозицій:
16.10.2020 11:07 - 02.11.2020 10:50
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багатофункціональний пристрій (принтер, копір, сканер)
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 30.11.2020