• Відкриті торги
  • КЕП

Багатофункціональний пристрій (принтер, копір, сканер)

Оголошено тендер

28 000.00 UAH
Номер: c736a2a982a84e5c902263a5bc233b7e
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-10-16-001885-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Сектор освіти та молоді Котелевської районної державної адміністрації
Замовник: Сектор освіти та молоді Котелевської районної державної адміністрації
Очікувана вартість: 28 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Багатофункціональний пристрій (принтер, копір, сканер)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 16.10.2020 09:51

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Багатофункціональний пристрій (принтер, копір, сканер)
Код ДК 021:2015: 30232100-5 Принтери та плотери
Кількість 4 відсоток
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума28 000.00 UAH