• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Запасні частини до фрези дорожньої Wirtgen)

Місце поставки: 03066, м. Київ, вул. Охтирська, 8. Період постачання: по 31.12.2020. Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції - тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Забезпечення пропозиції – не вимагається. Забезпечення виконання договору про закупівлю – не вимагається. Запасні частини до фрези дорожньої WIRTGEN 2100DC (двигун 017632, заводський № 3.21.0224) - 4 найменування. Назва товару номенклатурної позиції предмета закупівлі та код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурних позицій предмета закупівлі: 138312 - Гірлянда роликів – 5 шт., 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів; 146073 – Ролик – 3 шт., 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів; 53907 – Ролик – 3 шт., 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів; 53870 -Транспортерна стрічка – 1 шт., 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів.

Торги відмінено

330 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 300.00 UAH
Номер: c692cbe97f6a48619d68bfb5a39acc64
Внутрішній номер закупівлі: 6732558
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-16-000339-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО №273904 КАТП-273904
Контактна особа: Махмудова Інна Андріївна 044 257 50 14 KATP.VKT@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 330 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 300.00 UAH
Період уточнення: 16.10.2020 09:40 - 22.10.2020 01:00
Період прийому пропозицій: 16.10.2020 09:40 - 01.11.2020 10:00
Аукціон: 02.11.2020 11:42 - 02.11.2020 12:09
Період кваліфікації: з 02.11.2020 12:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
(Запасні частини до фрези дорожньої Wirtgen)
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 4 пункт
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 03066, Україна, Київська область, Київ, Охтирська, 8 На карті

Інформація про скасування

Номер: d1bbfe41a641434a8a72e5cff087a541
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: У зв’язку із наявністю підстав для відміни процедури відкрити торги на закупівлю за предметом, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Запасні частини до фрези дорожньої Wirtgen) (номер тендеру в ЦБД: UA-2020-10-16-000339-b), а саме: відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг та вжиття заходів, передбачених частиною 7 статті 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), замовник повинен відмінити торги.
Період оскарження: 05.11.2020 12:41 - 16.11.2020 00:00
Дата опублікування: 05.11.2020 12:41
Дата виконання: 16.11.2020 00:01
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТВП ПРОМТЕХСЕРВІС"
Початкова пропозиція 281 234.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
281 234.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи 33
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СХІДБУДПОСТАЧ"
Початкова пропозиція 329 640.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
329 640.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 24
Скарги 0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КОЗЛОВ БОГДАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Початкова пропозиція 330 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
330 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 5
Скарги 0