-
Відкриті торги
-
КЕП
(Запасні частини до фрези дорожньої Wirtgen)
Оголошено тендер
330 000.00
UAH
Номер:
32dc7467643840ccad5d05c9eb7bdc56
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-05-006544-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО №273904 КАТП-273904
×
-
Код ЄДРПОУ:
05433011
-
Адреса:
03022, Україна, Київська область, Київ, 03066, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ ОХТИРСЬКА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО №273904 КАТП-273904
×
-
Код ЄДРПОУ:
05433011
-
Адреса:
03022, Україна, Київська область, Київ, 03066, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ ОХТИРСЬКА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
330 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
(Запасні частини до фрези дорожньої Wirtgen)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Дата опублікування:
05.10.2020 14:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума330 000.00 UAH