-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги
Тендер Prozorro UA-2017-02-13-001568-c
Завершена
880 039.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 400.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 400.20 UAH
Номер:
0286d7b300854374a0370df1916bde74
Внутрішній номер закупівлі:
672771
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-13-001568-c
Замовник:
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25543291
-
Адреса:
53860, Україна, Дніпропетровська область, м. Зеленодольськ, Апостолівський район, вул. Енергетична, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Постна +380966341583 tanya.postnaya@yandex.ru http://zelenodolsk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
880 039.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 400.20 UAH
Період уточнення:
13.02.2017 17:00 - 20.02.2017 10:30
Період прийому пропозицій:
13.02.2017 17:00 - 02.03.2017 10:30
Аукціон:
03.03.2017 14:18 - 03.03.2017 14:45
Період кваліфікації:
03.03.2017 14:45 - 10.03.2017 15:58
Період завантаження договору:
10.03.2017 15:57 - 30.03.2017 15:57
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації шкільного харчування
Кількість
1 послуга
Період постачання
14.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
53860, Україна, Дніпропетровська область, м.Зеленодольськ, вул.Спортивна, 3 (Зеленодольська ЗШ №1);вул. Рибалко, 7(Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ст. №2), провулок Козацький, 2 (АРЛІ).
На карті
Послуги з організації шкільного харчування
Кількість
1 послуга
Період постачання
14.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
53861, Україна, Дніпропетровська область, с.Велика Костромка, вул. Фартушного, 21 (Великостромська ЗШ І-ІІІ ст.)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Карнаух Людмила Михайлівна
Оскарження: 03.03.2017 14:45 - 21.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2246714104
-
Контактна особа:
Карнаух Людмила Михайлівна +380950209936 ludmila196106@yandex.ru
-
Адреса:
53219, Україна, Дніпропетровська область, місто, м.Нікополь, вулиця Шевченко буд. 190, кв.107
Оскарження: 03.03.2017 14:45 - 21.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
842 172.10 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
820 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.03.2017 15:57
Документи
26
Скарги
0
ФОП "СОВА СВІТЛАНА МАРКІВНА"
Оскарження: 10.03.2017 15:57 - 21.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2159218542
-
Контактна особа:
Світлана Сова +380676387740 sova_sveta1959@mail.ua
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛ. КАМО, будинок 11, квартира 45
Оскарження: 10.03.2017 15:57 - 21.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
880 035.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
820 297.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.03.2017 15:58
Документи
23
Скарги
0
ФОП "НЕПОРАДА НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2445217782
-
Контактна особа:
Наталія Непорада +380960293638, +380676319419 neporada@ukr.net
-
Адреса:
53800, Україна, Дніпропетровська область, Апостолівський р-н, м. Апостолове, вул. Ветеранів, буд. 32
Початкова пропозиція
880 039.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
830 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
c4c3252f36a2446fb5ca52c15b0cad47
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-13-001568-c-b1
Постачальник:
ФОП "СОВА СВІТЛАНА МАРКІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2159218542
-
Контактна особа:
Світлана Сова +380676387740 sova_sveta1959@mail.ua
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛ. КАМО, будинок 11, квартира 45
Номер договору:
306
Сума договору:
820 297.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
21.03.2017 10:00
Статус:
Підписаний