-
Відкриті торги
-
КЕП
Кейтерингові послуги
820 297.00
UAH з ПДВ
Номер:
c4c3252f36a2446fb5ca52c15b0cad47
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-13-001568-c-b1
Постачальник:
ФОП "СОВА СВІТЛАНА МАРКІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2159218542
-
Контактна особа:
Світлана Сова +380676387740 sova_sveta1959@mail.ua
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛ. КАМО, будинок 11, квартира 45
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
306
Дата підписання:
21.03.2017 10:00
Період дії договору:
20.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
820 297.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 820 297.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації шкільного харчування
Кількість
1 послуга
Період постачання
14.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
53860, Україна, Дніпропетровська область, м.Зеленодольськ, вул.Спортивна, 3 (Зеленодольська ЗШ №1);вул. Рибалко, 7(Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ст. №2), провулок Козацький, 2 (АРЛІ).
На карті
Послуги з організації шкільного харчування
Кількість
1 послуга
Період постачання
14.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
53861, Україна, Дніпропетровська область, с.Велика Костромка, вул. Фартушного, 21 (Великостромська ЗШ І-ІІІ ст.)
На карті