-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля шкільних меблів
Тендер Prozorro UA-2020-10-15-000702-a
Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником процедури закупівлі повинні бути складені українською мовою. Джерело фінансування кошти обласного та районного бюджету, що спрямовуються на фінансування закупки товару. Порядок оплати - здійснюється за отриманий товар (післяоплата), на підставі рахунків, шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника
Торги не відбулися
64 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 321.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 321.00 UAH
Номер:
c5365f39e5a74642b36707e876e2fbd4
Внутрішній номер закупівлі:
6709485
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-15-000702-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Карлівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145518
-
Адреса:
39500, Україна, Полтавська область, КАРЛІВКА, вул. Полтавський шлях 85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шийка Світлана Володимирівна 0534623440 karrn@adm-pl.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
64 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.10.2020 09:52 - 21.10.2020 01:00
Період прийому пропозицій:
15.10.2020 09:52 - 31.10.2020 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴64 200.00 Закупівля шкільних меблів