• Відкриті торги
  • КЕП

Закупівля шкільних меблів

Оголошено тендер

64 200.00 UAH
Номер: b0945b37f50f4297b3c680e0562aa339
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-10-15-000384-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Карлівської районної державної адміністрації
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Карлівської районної державної адміністрації
Очікувана вартість: 64 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Закупівля шкільних меблів
Примітки: Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником процедури закупівлі повинні бути складені українською мовою. Джерело фінансування кошти обласного та районного бюджету, що спрямовуються на фінансування закупки товару. Порядок оплати - здійснюється за отриманий товар (післяоплата), на підставі рахунків, шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 15.10.2020 09:36

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Стілець регульований
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 12 штуки
Період постачання до 30.11.2020
Стінка дитяча
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 30.11.2020
ВІдкрита шафа для зберігання дидактичних матеріалів з контейнерами
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 7 штуки
Період постачання до 30.11.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписУсі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником процедури закупівлі повинні бути складені українською мовою. Джерело фінансування кошти обласного та районного бюджету, що спрямовуються на фінансування закупки товару. Порядок оплати - здійснюється за отриманий товар (післяоплата), на підставі рахунків, шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника
Сума64 200.00 UAH