• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

мастильні засоби

більш детально (за найменуваннями мастил) у технічній специфікації - додаток 5 до тендерної документації

Завершена

1 300 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 000.00 UAH
Номер: 123d0cfdbff644eaaa7c1dea67854ffb
Внутрішній номер закупівлі: 670522
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-02-14-000496-b   
Замовник: Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України"
Контактна особа: Набока Ганна +380553734687 tender@rice.in.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 13 000.00 UAH
Період уточнення: 14.02.2017 15:42 - 21.02.2017 15:00
Період прийому пропозицій: 14.02.2017 15:42 - 03.03.2017 15:00
Аукціон: 06.03.2017 15:56 - 06.03.2017 16:35
Період кваліфікації: 06.03.2017 16:35 - 09.03.2017 09:34
Період завантаження договору: 06.03.2017 16:35 - 26.03.2017 16:35

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Олива моторна для автотракторних двигунів М-10Г2К
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 20000 літр
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 75705, Україна, Херсонська обл., с. Антонівка, Студентська, 11 На карті
Олива для гідравлічних передач МГЄ-46В (НМ-46)
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 2000 літр
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 75705, Україна, Херсонська обл., с. Антонівка, Студентська,11 На карті
Нігрол
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 600 кілограм
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 75705, Україна, Херсонська обл., с. Антонівка, Студентська, 11 На карті
Солідол Ж
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 400 кілограм
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 75705, Україна, Херсонська обл., с. Антонівка, Студентська, 11 На карті
Літол 24
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 400 кілограм
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 75705, Україна, Херсонська обл., с. Антонівка, Студентська,11 На карті
Олива трансмісійна Тад 17 И (SAE 85W-90, API GL-5)
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 800 літр
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 75705, Україна, Херсонська обл., с. Антонівка, Студентська, 11 На карті
Олива моторна М-10ДМ (API CD. SAE 30)
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 1600 літр
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 75705, Україна, Херсонська обл., с. Антонівка, Студентська, 11 На карті
Мастило трансмісійне G-5 80W-90 API GL-5. Mil-L-2015E
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 200 літр
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 75705, Україна, Херсонська обл., с. Антонівка, Студентська,11 На карті
Мастило 158 (ISO 9001)
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 100 кілограм
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 75705, Україна, Херсонська обл., с. Антонівка, Студентська,11 На карті
Олива моторна для дизельних двигунів SAE 15W40 (API CH-4, ASEA E3/E5)
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 800 літр
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 75705, Україна, Херсонська обл., с. Антонівка, Студентська,11 На карті
Універсальне мастило NLGI 2 ISO L-XCDIB2 DIN KP2N-30
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 400 кілограм
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 75705, Україна, Херсонська обл., с. Антонівка, Студентська,11 На карті
Олива моторна для бензинових двигунів 10W40 (API SM/CF ASEA A3/B3/B4 C3)
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 400 літр
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 75705, Україна, Херсонська обл., с. Антонівка, Студентська,11 На карті
Олива моторна для двухтактних двигунів SAE 2т API TC
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 50 літр
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 75705, Україна, Херсонська обл., с. Антонівка, Студентська,11 На карті
Олива індустріальна И-20
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 400 літр
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 75705, Україна, Миколаївська обл., с. Антонівка, Студентська, 11 На карті
Олива для гідравлічних передач ISO 6743/4L-HM. DIN 51524/2 HLP
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 200 літр
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 75705, Україна, Херсонська обл., с. Антонівка, Студентська, 11 На карті
Олива моторна М-8Г2К
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 1000 літр
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 75705, Україна, Херсонська обл., с. Антонівка, Студентська, 11 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Вартус Груп"

Оскарження: 06.03.2017 16:35 - 20.03.2017 00:00
Початкова пропозиція 800 988.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
693 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.03.2017 09:34
Документи 23
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГЕТИЧНІ МАСТИЛА - ЦЕНТР"
Початкова пропозиція 869 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
694 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 15
Скарги 0
РУ НПП Агринол
Початкова пропозиція 808 806.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
735 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 6
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕЙДИНГОВА КОМПАНІЯ "ІНГУС"
Початкова пропозиція 954 138.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
740 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 14
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОПРОМТРЕЙД"
Початкова пропозиція 1 007 955.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 007 955.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 13
Скарги 0

Контракти

Номер: fbbba8d80c9548e6aced2fc6170d0fd9
Ідентифікатор договору: UA-2017-02-14-000496-b-a1
Постачальник: ТОВ "Вартус Груп"
Номер договору: 96
Сума договору: 832 798.80 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.03.2018 00:00
Дата підписання: 20.03.2017 00:01
Статус:
Підписаний
pdf
Вартус Груп Мастила.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
pdf
Вартус масла 20% (1).pdf
p7s
sign.p7s