-
Відкриті торги
-
КЕП
мастильні засоби
більш детально (за найменуваннями мастил) у технічній специфікації - додаток 5 до тендерної документації
832 798.80
UAH з ПДВ
Номер:
fbbba8d80c9548e6aced2fc6170d0fd9
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-14-000496-b-a1
Замовник:
Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32368222
-
Контактна особа:
Набока Ганна +380553734687 tender@rice.in.ua
-
Адреса:
75705, Україна, Херсонська обл., с. Антонівка, вул. Студентська, 11, с. Антонівка, Скадовський р-н, Херсонська обл
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Вартус Груп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40919359
-
Контактна особа:
Йолкіна Яна Миколаївна +380956872646 vartus_group@ukr.net
-
Адреса:
52201, Україна, Дніпропетровська область, м. Жовті Води, вул. Маяковського, 5
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Опис:
більш детально (за найменуваннями мастил) у технічній специфікації - додаток 5 до тендерної документації
Номер договору:
96
Дата підписання:
20.03.2017 00:01
Період дії договору:
до 31.03.2018 00:00
Сума договору:
832 798.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 832 798.80 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Олива моторна для автотракторних двигунів М-10Г2К
Кількість
20000 літр
Період постачання
до 31.03.2018
Олива для гідравлічних передач МГЄ-46В (НМ-46)
Кількість
2000 літр
Період постачання
до 31.12.2017
Нігрол
Кількість
600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2017
Солідол Ж
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2017
Літол 24
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2017
Олива трансмісійна Тад 17 И (SAE 85W-90, API GL-5)
Кількість
800 літр
Період постачання
до 31.12.2017
Олива моторна М-10ДМ (API CD. SAE 30)
Кількість
1600 літр
Період постачання
до 31.12.2017
Мастило трансмісійне G-5 80W-90 API GL-5. Mil-L-2015E
Кількість
200 літр
Період постачання
до 31.12.2017
Мастило 158 (ISO 9001)
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2017
Олива моторна для дизельних двигунів SAE 15W40 (API CH-4, ASEA E3/E5)
Кількість
800 літр
Період постачання
до 31.12.2017
Універсальне мастило NLGI 2 ISO L-XCDIB2 DIN KP2N-30
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2017
Олива моторна для бензинових двигунів 10W40 (API SM/CF ASEA A3/B3/B4 C3)
Кількість
400 літр
Період постачання
до 31.12.2017
Олива моторна для двухтактних двигунів SAE 2т API TC
Кількість
50 літр
Період постачання
до 31.12.2017
Олива індустріальна И-20
Кількість
400 літр
Період постачання
до 31.12.2017
Олива для гідравлічних передач ISO 6743/4L-HM. DIN 51524/2 HLP
Кількість
200 літр
Період постачання
до 31.12.2017
Олива моторна М-8Г2К
Кількість
1000 літр
Період постачання
до 31.12.2017
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
e12d428019c744e88fefab0df44b8837
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
з метою забезпечення безперебійного постачання мастильних засобів до проведення нової процедури закупівлі
Номер додаткової угоди:
96
Дата внесення змін до договору:
29.12.2017 00:00
Статус:
Опубліковано