• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Подарунки для дітей (цукерки) до Дня святого Миколая та новорічних свят

Подарунки для дітей (цукерки) до Дня святого Миколая та новорічних свят в кількості 2932штуки

Завершена

476 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 304.00 UAH
Номер: d75347b22f40451c8a52dff6583a0145
Внутрішній номер закупівлі: 6703332
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-13-007485-c   
Замовник: Департамент соціальної політики Дніпровської міської ради
Контактна особа: Олена Паніна +380567450032 panina06091978@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 476 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.10.2020 17:09 - 19.10.2020 01:00
Період прийому пропозицій: 13.10.2020 17:09 - 29.10.2020 17:01
Аукціон: 30.10.2020 11:05 - 30.10.2020 16:05
Період кваліфікації: 30.10.2020 16:05 - 05.11.2020 17:22
Період завантаження договору: 04.11.2020 11:25 - 24.11.2020 11:25

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴60 800.00 Лот1 Подарунки для дітей (цукерки в м’якій іграшці) до Дня святого Миколая та новорічних свят
  • Лот №2 ₴415 800.00 Лот2 Подарунки для дітей (цукерки в тубусі) до Дня святого Миколая та новорічних свят