-
Відкриті торги
-
КЕП
Подарунки для дітей (цукерки) до Дня святого Миколая та новорічних свят
Оголошено тендер
476 600.00
UAH
Номер:
41a233f4b5b548238c4c3e7e476468f2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-13-009284-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Департамент соціальної політики Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506080
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, Пр. Дм. Яворницького, б.75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент соціальної політики Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506080
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, Пр. Дм. Яворницького, б.75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
476 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Подарунки для дітей (цукерки) до Дня святого Миколая та новорічних свят
Примітки:
Подарунки для дітей (цукерки) до Дня святого Миколая та новорічних свят в кількості 2932штуки
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
13.10.2020 16:41
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Лот1 Подарунки для дітей (цукерки в м’якій іграшці) до Дня святого Миколая та новорічних свят
Кількість
160 штуки
Період постачання
(не задано)
Лот2 Подарунки для дітей (цукерки в тубусі) до Дня святого Миколая та новорічних свят
Кількість
2772 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума476 600.00 UAH