• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Контейнери пластмасові для збору твердих побутових відходів об'ємом 120 л. ( закупівля контейнерів проводиться за кошти місцевого бюджету, що з'економленні при проведенні процедури відкритих торгів)

згідно умов договору

Завершена

42 401.00 UAH з ПДВ
Номер: a7c723db8c094806bcf73a79cc1ccf85
Внутрішній номер закупівлі: 6695829
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-13-003194-c   
Замовник: Комунальне підприємство "Екосервіс"
Контактна особа: Світлана Савчук +380365535914 ekoservissarny@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 42 401.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Контейнери пластмасові для збору твердих побутових відходів об'ємом 120 л.
Код ДК 021:2015: 44618100-6 Легкі контейнери
Кількість 64 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 34500, Україна, Рівненська область, Сарни, Матросова,2 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУЧАСНІ КОНТЕЙНЕРНІ СИСТЕМИ"
Ціна пропозиції 42 154.24 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.10.2020 13:42
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ecf8816879cc4d77a5e74c4ab2dba5eb
Ідентифікатор договору: UA-2020-10-13-003194-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУЧАСНІ КОНТЕЙНЕРНІ СИСТЕМИ"
Номер договору: 2-10/2020
Сума договору: 42 154.24 UAH з ПДВ
Сума договору: 35 128.53 UAH без ПДВ
Період дії договору: 13.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 13.10.2020 13:43
Статус:
Підписаний
p7s
sign.p7s