-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Контейнери пластмасові для збору твердих побутових відходів об'ємом 120 л. ( закупівля контейнерів проводиться за кошти місцевого бюджету, що з'економленні при проведенні процедури відкритих торгів)
42 154.24
UAH з ПДВ
Номер:
ecf8816879cc4d77a5e74c4ab2dba5eb
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-13-003194-c-c1
Замовник:
Комунальне підприємство "Екосервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32404202
-
Контактна особа:
Світлана Савчук +380365535914 ekoservissarny@gmail.com
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н.,м. САРНИ, вул.МАТРОСОВА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУЧАСНІ КОНТЕЙНЕРНІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43016485
-
Контактна особа:
Пугачова Н.В. +380504314931
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ КОРЗО будинок 3-5
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Номер договору:
2-10/2020
Дата підписання:
13.10.2020 13:43
Період дії договору:
13.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
42 154.24 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 7 025.71 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Контейнери пластмасові для збору твердих побутових відходів об'ємом 120 л.
Кількість
64 штуки
Період постачання
до 31.12.2020