-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-92, бензин А-95, паливо дизельне євро)
Тендер Prozorro UA-2017-02-16-000004-b
Завершена
312 350.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 124.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 124.00 UAH
Номер:
66aec90beb2e453d89b0ca22323844fb
Внутрішній номер закупівлі:
667426
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-16-000004-b
Замовник:
Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня
×
-
Код ЄДРПОУ:
01204348
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Шевченка, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Охріменко Андрій Олександрович +380532229751 podkl.ekonom@gmail.com http://www.dokl.poltava.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
312 350.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 124.00 UAH
Період уточнення:
16.02.2017 07:51 - 24.02.2017 07:56
Період прийому пропозицій:
16.02.2017 07:51 - 06.03.2017 07:56
Аукціон:
07.03.2017 11:49 - 07.03.2017 12:10
Період кваліфікації:
07.03.2017 12:10 - 09.03.2017 10:23
Період завантаження договору:
07.03.2017 12:10 - 27.03.2017 12:10
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
2900 літр
Період постачання
21.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі
На карті
Бензин А-95
Кількість
4500 літр
Період постачання
21.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі
На карті
Паливо дизельне Євро
Кількість
5800 літр
Період постачання
21.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ"
Оскарження: 07.03.2017 12:10 - 20.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38561493
-
Контактна особа:
Марина Воскобойник +380504963673, +380504963673 v.marina@oil.pl.ua
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Зіньківська 19-б
Оскарження: 07.03.2017 12:10 - 20.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
309 403.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
303 924.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.03.2017 10:23
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "Татнєфть - АЗС - Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38194448
-
Контактна особа:
Оксана +38(0532) 610-128 tender@aopnp.com
-
Адреса:
36010, Україна, Полтавська область, Полтава, місто Полтава, вулиця Половки, 62
Початкова пропозиція
303 925.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
303 925.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
fed733961ce74c34ba4dbedd53d294bd
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-16-000004-b-c1
Постачальник:
ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38561493
-
Контактна особа:
Марина Воскобойник +380504963673, +380504963673 v.marina@oil.pl.ua
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Зіньківська 19-б
Номер договору:
17-061
Сума договору:
303 924.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.03.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
20.03.2017 00:00
Статус:
Підписаний